tel. : 695 991 324

Kuchnia Willi

IMG_0317

Chcielibyśmy Państwu przedstawić naszą „kuchnię”.

Posiłki serwowane są w przestronnej stołówce. Śniadania mają formę bufetu. Natomiast obiady są podawane do stołów.

Wszystkie posiłki przygotowywane są przez szefa kuchni z wieloletnim doświadczeniem co sprawia, że są smaczne i pięknie się prezentują na stole.

 

Tradycyjnie na drzwiach od stołówki opublikowany jest jadłospis na najbliższe dni. Natomiast chęć skorzystania z obiadu danego dnia prosimy zgłosić do godziny 10.00.

 

Śniadania

Śniadania mają formę „szwedzkiego stołu”. Codziennie mamy świeże regionalne pieczywo. Na ciepło proponujemy parówki, kiełbaski, jajecznicę. Bardzo smaczne są również przygotowywane na bieżąco, słodkie i bardzo chrupiące placuszki, które wedle uznania można dodatkowo wzbogacić łyżeczką konfitur.

Nie może również zabraknąć produktów, które dadzą solidny zastrzyk energii na początek dnia.  Czekają na Was pyszne wędliny  i sery od lokalnych wytwórców.

sniadanie
twarożek
chleb
jajka
wędlina

Obiady

Obiady są specjalnością szefa kuchni. Przygotowywane są na miejscu z wielką starannością aby były smaczne i pożywne na poziomie restauracyjnym. Posiłek składa się z dwóch dań.

Zupy, podawanej w wazie, oraz dania drugiego wraz z kompotem.  Mimo znajomo brzmiących nazw jak zupa pomidorowa, rosół, grochówka, fasolowa można odkryć bardzo ciekawe zestawienie smaków.

Po dość sycącej zupce czas na drugie danie.  Sam mistrz każde nazwał po swojemu, warto przekonać się co kryją ów tajemnicze nazwy „Pieróg Włocha, co na Jurgów strzelił focha” , albo „Pizza Jurgowskiego Juhasa, co po halach z owcami hasa”.  Ta część obiadu pozwoli uzupełnić energię, szczególnie tym którzy oddawali się „białemu szaleństwu na stoku”.

Zachęcamy do spróbowania naszych obiadów, gdyż trudno będzie w najbliższej okolicy znaleźć równie pyszne jedzenie.

menu
karkówka
placek